Просьба Новые Темы начинать на форуме http://velodnepr.dp.ua/forum

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Ралии 1000х100 в Днепропетровске.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ну вот вам, велолюди, и новая ветка про ТО, что нужно организовать в ДНК!
У меня, в принципе, так и происходит, только без зачетов, стартов и финишей.
Один мой велокомп тому свидетель...

0

2

comandor194sm

Миша, это ты решил организовать, или предлагаешь это сделать нам?
Если предлагаешь, то скажу сразу, что в планах бреветов этого года, такая дистанция уже заложена, только на за 100 часов а всего лишь за 70.
Но если ты на себя возьмешь организацию и проведение данного мероприятия, я поддержу его всеми руками и ногами.

0

3

Author написал(а):

"Миша, это ты решил организовать, или предлагаешь это сделать нам?" - Діма, ти мене обідив - у САМЕ СЕРЦЕ!
Як тобі не ай-ай-ай!  Хіба Я - це не МИ? Шутіш? Ну, це в тебе буває... А я думав - та ШО там думав - я увєрен - у тебе є справжній доступ до ЛОГІВ мого ПРОКСІ! Ти мене забув? Альо-альо, Діма, це я, Міша!
Діма - ти ж знаешь - я не мастак ТАК слова складувать, шоб вони ловко вискакували - а ШО-НЕБУТЬ організовувать в ДНК -  я сам себе не можу організувать! Просто модератор попеняв хлопцям, шо вони обсуждають ДНК-марафон на вєтке про одесський 100х10 - ну ось я і забацав соответствующу ВЄТКУ для обсуждєнія наших МАРАФОНІВ.
Ти ж мене знаєш - я без "посовєтувацця" з тобою - ні вдихну - ні видихну! Знаєш - у мене позиція однозначна: "ХТО АСС?"
"ТИ - АСС!" Так шо шутки - в сторону!
В принципі - у мене осталась ще з Анни Маріїного дєтства одна затєйка, про яку ти ще не знаєш - не потому, шо я скривав - просто вона глИбоко хранилась! Маша була два раза у Франції, і привезла с-оттудова дві футболки - дєтську і взрослу - на яких логотіп меропріятія ТАМОШНЬОГО - "CENT KILOMETRES A PIED!" ПаНіМаЄш?  "100 км пішки!"
ЯКЩО ТИ МЕНІ ДОВІРИШ - Я ВІЗЬМУСЬ - ПІД ТВОЇМ КОНТРОЛЕМ - організувать в ДНК захід тіпа - 1000х100 - або якісь іще цифри - но вони будуть означать не кілометри за години - а кілометри за дні! І направлений він буде не на рекорди і марафони - ти ж знаєш, що граничні перегрузки ДУЖЕ шкідливі для організму - а на ведення здорового способу життя, на ЩОДЕННЕ використання мускульного транспорту в звичайних життєвих потребах - там тіпа на базар, за квартиру заплатить, З ДІТОЧКАМИ ПРОГУЛЯТЬСЯ!
Висвітлення в пресі, согласуванія з міським спорткомітетом, призи і виготовлення значків з золота і срібла і всьо такоє - беру на себе! Ну там проштампуєм велокомп - і хто накатає тисячу за три місяці - медальку на петлицю, чи футболку з логотипом - "1000 км  за сто днів" - і УРЯ!
Давай - обсудим!
Діма, ти бачиш - як я радий, шо у нас появився свій ФОРУМ! Ідеї так і пруть з мене - як ти щитаєш?

Author написал(а):

Миша, это ты решил организовать, или предлагаешь это сделать нам?

0

4

comandor194sm
Миша, ты вообще то с Володей общался, а не с Димой.
Хотя тебя интересно слушать и читать независимо от  смысла. :)
Скоро свидимся.

0